Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Delectus, esse eveniet facere fugit libero molestiae mollitia recusandae sit vel vero!

Підібрати новобудови без комісії

Підібрати новобудови без комісії

Последние предложения:

Недвижимость которая приности прибыль

Сотрудничая с нами вы экономите время и получате стабильный доход:

Наша компания решает все задачи связаные с обслуживанием квартиры или вашего дома, если ваша квартира преобреталась для инвестиций. Вы экономите ваше время

Подписав договор вы попадаете в руки профессионалов и всего за 10% от стоимости вашей недвижимости мы решаем любые вопросы

Вам остаётся лишь получать дивиденты от недвижимости, в любой точке мира. Никаких скрытых платежей, любая форма оплаты

Только сейчас, акция 1-й месяц
безкоштовно!

Останні пропозиції на ринку:

Viking Home

Сырец
25 мин
вул. Добровольча, 1
от 14000 за м2

Вишгород Сіті Парк

Героев Днепра
15 мин
пров. Прожекторний
от 19000 за м2

ЖК А12 на Симоненка

вул. Симоненка, 113
от 13700 за м2

Лісовий квартал

Черниговская
15 мин
вул. Київська 243, 245, 243а, вул. Чорновола, 2а
от 18700 за м2

ЖК Scandia

Черниговская
15 мин
вул. Анатолія Луценка
от 14500 за м2

Krona Park II

Черниговская
15 мин
вул. В'ячеслава Чорновола
от 17900 за м2

ЖК Continent Ray

Івана Кожедуба, 8
от 15800 за м2

Central Park

вул. Островського, 34б
от 17550 за м2

Інноваційний підхід на ринку нерухомості

Що робить нас інноваторами на ринку нерухомості

Ми заощаджуємо Ваш час на підбір новобудови. Ви абсолютно нічого не витрачаєте, комісcію за послуги платить нам забудовник.

Безкоштовна експертна оцінка новобудов для вас, ми знаємо які будівництва не викличуть проблем, а які краще обійти повз.

Вже на протязі 1-2 днів ви отримаєте відібрані варіанти, ми доводимо угоди до кінцевої мети, отримання квартири!

Не витрачай час, замов
консультацію, безкоштовно:

Що кажуть наші клієнти:

Лариса Петрівна

Дякую НГ, можна вважати ви мої рятівники, все думала між двох новобудов що вибрати, але виявилося є варіант номер Три)). Вклала в ФФБ та вже отримала акти прийому передачі квартири, розглядала саме для інвестиції, то що треба!

Наталія Петрівна

Подивилася купу оглядів і витратила купу годин на підбір нової квартири, нам підібрали то що потрібно, важливо було екологічний стан і доступність в центр в той же час, менеджер Анастасія впоралася на всі п'ять із завданням!

Businka

Вийшло підібрати квартиру не відразу, але все ж мене влаштувала робота комманди НГ, хоча і були розбіжності. В кінцевому підсумку я інвестувала в квартиру в Вишгороді, мені потрібен були саме вишгород, одим словом можу рекомендувати, тим більше що комісію хлопці не взяли і навіть вибили невелику знижку у відділі продажів!

Дмитро Самохвалов

Відмінний сервіс, підібрали за 3 дні квартиру по моїх побажань, з паркінгом. Мені було важливо мати паркінг і в той же час були побажання по конкретному району, коли ми вивчили кількох забудовників, 2 відразу відпали через неясності з термінами здачі, я б міг таке і не помітити, та й час би витратив купу. Зараз вже живу в новій квартирі.

Алексiй

Було дуже приємно співпрацювати з хлопцями з "Нових горизонтів", спочатку було не зрозуміло як вони працюють, але зустрівшись і зрозумівши що мені потрібно Лариса вже на наступний день показала 3 варіанти які відповідають моїм запитам, і я взяв собі двокімнатну квартиру в Львівському кварталі, спасибі за допомогу в підборі.