Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Delectus, esse eveniet facere fugit libero molestiae mollitia recusandae sit vel vero!
Все новости

Як зміняться ціни на квартири в Києві в 2019 році

25 cіч

Давайте будемо чесні перед самим собою, будемо справедливі: в усі часи були люди, що віддавали перевагу проводити життя в готелях або просто часто переїжджати з місця на місце. Ми влаштовані так, що хочемо і стабільності, і змін. Власне житло, звичайно, - відображення першого бажання.

Тепер ближче до реальності, що можна відзначити, за прогнозами Конфедерації будівельників України (КСУ), ціни на житло зростуть на 20%.

Стан ринку нерухомість подорожчає через підвищений попит і високу пропозицію. Негативну роль також відіграють збільшення ставок по кредитах, зростання зарплат, цін на будматеріали, логістику, паливо. Незважаючи на те, що передбачити точну вартість квадратного метра експерти не можуть, але вони в один голос стверджують: «Реалії 2018 року частково триватимуть в 2019 році. Ціни на нерухомість в Україні будуть поступово зростати. На початку року різкого зростання цін не передбачається, однак після виборів житло подорожчає до 20% », - прогнозують експерти.

До речі, варто відзначити, як змінюються ціни на квадрати в новобудовах столиці *, грн / м кв.

• Січень 22 200

• Березень 22 000

• Май 22 200

• Липень 22 300

• вересень 23 900

• Листопад 23 800

Ціни на первинне житло в великих містах підуть вгору

Очікується подорожчання новобудов в містах з великою чисельністю населення, але воно буде не так виражено, як у випадку з передмістям столиці, адже в містах з населенням до 100 тис. Можна будувати 16-поверхівки, а в містах з населенням понад 100 тис. Обмежень по висотності не буде. Основна причина подорожчання - нові будівельні норми, які наказують виділяти рекреаційні зони на ділянці, де зводиться будинок. І ці нові вимоги сповільнять і піднімуть ціни собівартість забудови, адже тепер на одній ділянці не вийде поставити дві «свічки» вікно в вікно. Зараз, якщо забудовник планує зводити будинок висотою до 25 поверхів, він зобов'язаний буде займати всього 30% від всієї ділянки, інші 70% повинні бути виділені під зони відпочинку, дитячі майданчики, сквери і т. Д.

Говорячи про вторинному ринку Києва - пожвавить передмістя

Зміни будівельних норм торкнуться так само і пропозицій на вторинному ринку. Що призведе до подорожчання нового житла в передмістя. Це не може не торкнуться числа бажаючих, яке скоротиться. А це означає, що кількість пропозицій на вторинному ринку зменшиться, що в свою чергу дасть можливість продавцям таких квартир, якщо не підняти на них ціни, то утримувати на колишньому рівні.

Закінчити статтю хотілося на позитивній ноті, як сказав Харві Маккей: «якщо є дорога покупка, яка свідчить про перекручено розуміється снобізм, то це автомобіль. Автомобілі падають в ціні. Вартість будинків зростає ».