Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Delectus, esse eveniet facere fugit libero molestiae mollitia recusandae sit vel vero!
Все новости

трійка котеджних комплексів під Києвом

5 гру

КМ Green Hills

Котеджне містечко Green Hills розташований в 10 км від Києва, в середньому до м. Теремки дістатися можна за 20 хвилин.

На території комплексу унікальна інфраструктура включає в себе приватну школу Britannica School (з 1 по 12 класи), 2 дитячі садки, міні-маркет і кафе Deli & Cafeteria, 4 спортивних і тренажерні майданчики, дитячі майданчики, барбекю-зону, цілодобове обслуговування сервісною компанією і охорону.

Так само на території котеджного містечка планується побудувати сучасний фітнес-клуб з spa-зоною і двома басейнами загальною площею близько 2400 м2, який відкриється в першому кварталі 2021 року. Ціни на котеджі стартують від 6,5 млн. Грн.

.

 

 

 

КМ Goodlife Park

Котеджі розташовані на березі Дніпра, будови виконані в стилі хай-так або модерн. КГ преміум сегменту, в якому є все необхідне, це і вертолітний майданчик, набережна, стоянка для яхт, і власний ресторан, спортивні майданчики і фітнес центри.

Купити котедж в КГ Goodlife Park ви можете вже з встановленим каміном і сходами на 2-й поверх. Ви отримуєте котедж з уже утепленій дахом і готовим відділенням під котел. Так само заздалегідь спроектована центральна система кондиціонування і підготовлені комунікації.

Кстате ціни на Котеджі не для кожного і стартують від 15 млн. грн.

 

 

КМ Наше містечко

КМ Наше містечко - комплекс з 50 будинків у селі Тарасівка поруч з Києвом. Відстань до станції метро «Теремки» складає 11 км. Проект перебувати на фінальній стадії реалізації, на сьогоднішній день залишилося всього пару непроданих котеджів. Він виявився в нашому списку став таким популярним по ряду причин:

Чудовий чисте повітря, тим хто втомився від суєти і вихлопних газів автомобілів буде особливо привабливо вкласти свої кошти тут.

Красива і зрозуміла архітектура котеджів виконання в традиційному європейському стилі.

Наступні плюс це розстрочка від забудовника, без комісії до 3-х років.