Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Delectus, esse eveniet facere fugit libero molestiae mollitia recusandae sit vel vero!
Все новости

Інвестування в заміську нерухомість в 2021

8 гру

2020 рік виявився повний сюрпризів. І не дивлячись на падіння цін в квітні в районі 8-10% в загальному ми бачимо тенденцію все таки повернення до грудневими цінами 2019 го року. Ми вважаємо що в 2021 році придбати нерухомість може бути вигідніше ніж в кінці 2020. Причиною цього скорочення реальних доходів населення. У кризовий період купувати нерухомість як завжди вигідно, тим більше що всі виходять що ситуація з пандемією тимчасова і все повернеться на свої місця. Тоді буде підвищення попиту і відповідно ціна на квадратні метри будуть рости.

   Виходячи з прогнозів знову таки що до літа ситуація в країні і в світі в цілому буде стабілізуватися, ринок почне пожвавлюватися, тому перший і другий квартал час покупця, якщо звичайно ж є заощадження, в той же час інвестування в нерухомість це хороша альтернатива банківським депозитам і варто придивитися до вкладення в цей кейс, а наші фахівці допоможуть вам без комісії підібрати квартиру або будинок в передмісті Києва, де доречно зауважити намічається найбільш сильне зростання зацікавленості, перехід з міста в нові формати нерухомості.